Завершився термін дії звільнення від оподаткування ПДВ операцій з ввезення/постачання на митній території України лікарських засобів та медичних виробів

09.01.2024

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що 31 грудня 20243року закінчився термін дії тимчасового пільгового режиму оподаткування, під час якого були звільнені від оподаткування податком на додану вартість операції, що передбачені п.38 та п.38 прим.1 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ.

Отже, з 01 січня 2024 року оподаткуванню податком на додану вартість у загальному порядку підлягають операції з ввезення на митну територію України, а також постачання на митній території України товарів (лікарських засобів, медичних виробів та допоміжних засобів до них), визначених пунктами 38 та 38 прим.1 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ, які тимчасово, по 31 грудня 2023 року, звільнялися від оподаткування податком на додану вартість.

Залишаємось на зв’язку:

Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua

Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast