Skip to content
6

Завершився конкурс малюнка на екологічну тему

16.03.2023

Щиро дякуємо дітям, які взяли участь у конкурсі і надіслали чудові творчі роботи. Кожен з вас уже переможець, адже розуміє наскільки важливо дбати про навколишнє середовище.
Ми також дякуємо батькам дітей учасників за те, що спонукаєте, малюєте разом з дітьми та навчаєте берегти природу навколо себе!
Одну роботу кожного з учасників розмістимо на листівках еко-просвітницького спрямування.
Відділ благоустрою УЖКГ та КБ Гірської сільської ради

Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему Завершився конкурс малюнка на екологічну тему