Skip to content
5

Завершився чемпіонат з футболу на першість району сезону 2021

25.10.2021

Завершився чемпіонат з футболу на першість району сезону 202124 жовтня на гірському стадіоні відбулась заключна гра чемпіонату з футболу на першість району. Збірна Гори грала з командою з Вишеньок. Гра була насичена гострими та небезпечними моментами, наші гравці показали усю свою спритність та майстерність на полі, але, на жаль, поступились не менш сильній вишеньківській команді і програли. Рахунок після першого тайму становив 2:1 на користь ФК «Золоче». В другому таймі супротивники забили ще два голи у ворота нашої збірної. Матч закінчився з рахунком 4:1.

Потужний і згуртований ФК «Гора» успішно зіграв в цьому сезоні і посів друге місце серед команд учасниць чемпіонату. Наша збірна поступилась переможцю ФК «Сеньківка» лише на 6 очок. Третю сходинку зайняв ФК «Ніка» з Головурова.
Щиро пишаємось нашими футболістами і вітаємо з прекрасним результатом!

Бажаємо хлопцям ФК «Гора» і тренеру Олександру Михайленко міцного здоров’я, сил, терпіння та витримки для майбутніх перемог!

Дякуємо нашим гарячим вболівальникам, які надихали і підтримували футболістів.