117309116_606271430030686_4857209615956241388_n

Завершено роботи по відсипці вул. Аеропортівська

11.08.2020

Мешканці вулиць Аеропортівська та Мічуріна, зокрема, Наталя Муратова, Шульга Марина, Карагланова Оксана, висловили подяку сільському голові Роману Дмитріву  за очищення від сміття узбіччя дороги, відсипку вулиці Аеропортівської та упорядкування колодязя громадського користування на початку вулиці Мічуріна.

“Раніше вул. Аеропортівська – була ґрунтовою дорогою з ямами та канавами, восени там було бездоріжжя, Зараз ця дорога радує око, дітям по ній вже можна їздити на велосипеді, мама може провезти малюка на візочку, а школярам буде комфортно йти до школи” – зазначили молоді мами Наталя та Оксана.

“Завдяки голові, замулена криниця була почищена. Зараз ми беремо там чисту воду” – кажуть люди.
“…В дитинстві нас вчили, що слово “дякую!” – чарівне. Повірте, воно не втрачає своєї чарівності і в дорослому віці. Вимовляйте його – і воно обов’язково повернеться до Вас вдячністю інших” – вважає Муратова Наталя.

На що сільський голова зізнається про те, що місцеве самоврядування щодня працює над вирішенням безлічі проблем села, дбаючи про затишок і комфорт у ньому для кожного мешканця. Перелік сільських проблем, до речі, формується на підставі щоденного спілкування з горянами. Думка людей надзвичайно важлива.