Заслуховування проєктів на 2022 рік. Гірський голова Роман Дмитрів презентував на нараді в КОДА пріоритетні для громади проєкти

03.12.2021

2 грудня відбулась он-лайн конференція з Київською обласною державною адміністрацією. Обговорювали пропозиції для визначення пріоритетних проєктів, які реалізують в рамках «Програми будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки», «Програми розвитку автомобільних доріг у Київській області на 2020-2022 роки», Програми з відновлення України.
По «Програмі будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів інфраструктури Київської області на 2021-2023 роки» Гірський сільський голова Роман Дмитрів наголосив на необхідності співфінансування з обласного бюджету для завершення благоустрою території Гірського закладу дошкільної освіти «Берізка».
По «Програмі розвитку автомобільних доріг у Київській області на 2020-2022 роки» очільник вказав на необхідність виділення коштів на капітальний ремонт покриття двох доріг по вулицях Шкільній і Центральній в Ревному.
По Програмі з відновлення України необхідне співфінансування з обласного бюджету для будівництва школи на 600 учнів в Горі.
Сподіваємось на підтримку Київської обласної державної адміністрації та співфінансування з обласного бюджету на такі важливі об’єкти інфраструктури нашої громади.