Засідання виконавчого комітету Гірської сільської ради 08.09.2021 року

08.09.2021

8 серпня відбулось засідання виконавчого комітету Гірської сільської ради. Згідно порядку денного розглянули 12 питань.
Зокрема, прийняли рішення про створення Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми. Затвердили положення про Координаційну раду та її склад.
Розглянули заяви щодо надання дозволу на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право користування яким мають малолітні діти.
Відповідно до поданих заяв, вирішили питання щодо надання та видачі дозволу на порушення об’єктів благоустрою.
Згідно програми регулювання чисельності безпритульних тварин на території Гірської сільської ради і з метою контролю місцезнаходження таких тварин, затвердили склад волонтерської групи по догляду і годуванню безпритульних тварин.