Skip to content
1

Засідання адміністративної комісії

13.06.2022

На засіданні адміністративної комісії сьогодні розглянули протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою. Протоколи склали інспектори з благоустрою за порушення у сфері поводження з відходами.

Зафіксовані непоодинокі випадки, коли діти  викидали сміття на контейнерному майданчику повз контейнери, не зважаючи на те, що контейнери були порожні чи напівпорожні. Протоколи стосовно даних порушень складені на матерів неповнолітніх.

За результатами розгляду цих протоколів, комісія винесла постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафів відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Беручи до уваги, що жінки на яких складені протоколи, є багатодітними матерями і притягуються до відповідальності за таке порушення вперше, комісія прийняла рішення про накладення мінімальної суми штрафу у 340 гривень.

Щоб уникнути притягнення до адміністративної відповідальності і штрафів, ще раз просимо громадян поводитись з відходами правильно і дотримуватись правил користування контейнерами

https://www.facebook.com/100064517087500/posts/358429766317590/?app=fbl