gerbb

Засідання 86 сесії Гірської сільської ради

Засідання 86 сесії Гірської сільської ради

Чергове засідання 86 сесії Гірської сільської ради було призначене на 23 січня, але не відбулось через відсутність кворуму. На прохання депутатів сільський голова видав розпорядження про скликання сесії на 24 січня.

Засідання сесії почалось зі звинувачень стосовно несвоєчасного висвітлення проектів рішень, які містив порядок денний.

Проте, Гірською сільською радою було оприлюднене розпорядження голови про скликання сесії з переліком питань щодо яких проекти рішень були завчасно оприлюднені.

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради має право вносити пропозиції і зауваження до порядку денного засідань ради та її органів, порядку розгляду обговорюваних питань та їх суті; вносити на розгляд ради та її органів проекти рішень з питань, що належать до їх відання, поправки до них.

Відповідно до діючого Регламенту Гірської сільської ради: п.16. «Обговорення пропозицій щодо питань порядку денного проводиться шляхом відкритого обговорення при наявності проекту рішення», п. 27 « За наполяганням депутата чи групи депутатів їх пропозиції в обов’язковому порядку ставляться головуючим на голосування».

Депутати Гірської сільської ради Чайка В.П., Потоцький В.В., Ничик О.О. скористались вищевказаними законними правами та наполягли на включенні до порядку денного питань, які були підтримані більшістю голосів, необхідних для включення до порядку денного та з яких були прийняті відповідні рішення у відповідності з дотриманням процедури їх прийняття. Внесені питання надзвичайно важливі та не можуть чекати до наступного засідання. Одним з важливих було питання щодо виділення коштів погорільцям на відновлення будинку.

Також на розгляд сесії були винесені питання щодо виділення коштів на роботи по продовженню тротуару по вул. Центральна та на будівництво бюветів відповідно до кошторисів, затверджених в минулому році.

В чергове частина депутатів та частина присутніх намагались зробити все аби саботувати роботу ради та зірвати сесійне засідання. Депутати Карасевич та Кульчицький налаштовували присутніх проти прийняття важливих рішень.

Кожен хто бачить порушення чи зловживання влади має право звернутись з відповідною заявою до правоохоронних органів. Безпідставні звинувачення на адресу депутатів чи інших присутніх в сесійній залі не повинні мати місце.

Переглянути сесію можна за посиланням: