24.09.2021

Засідання комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування з приводу будівництва меморіального комплексу площею 250 Га на 1 мільйон поховань.Сьогодні на засіданні комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування обговорювали питання щодо будівництва меморіального комплексу площею 250 Га на 1 мільйон поховань.
Позиція Гірської сільської ради і сільського голови Романа Дмитріва відносно цього питання категорична. Будуть вжиті усі необхідні заходи в межах чинного законодавства, задля недопущення втілення цього проєкту. На сесії Гірської сільської ради вже прийняли рішення підтримати звернення Гірського сільського голови до Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, Бориспільської районної ради, Бориспільської районної державної адміністрації, Золочівської сільської ради з вимогою терміново розглянути дане питання і не допустити реалізації проєкту, який суперечить інтересам громади, створює соціальну напругу, загрожує погіршити екологічну ситуацію та інвестиційний клімат на території ОТГ.
Впевнені, що об’єднані зусилля громадськості, народних депутатів Верховної Ради України, Київської обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, Бориспільської районної ради, Бориспільської районної державної адміністрації, Гірської та Золочівської сільських рад призведуть до збереження інтересів мешканців і досягнення спільної мети.