Запрошуємо взяти участь у розробці проекту Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії розвитку Гірської сільської територіальної громади до 2027 року

14.03.2024

Гірською сільською радою ведеться робота з розроблення Плану заходів на 2024-2026 роки з реалізації Стратегії розвитку Гірської сільської територіальної громади до 2027 року, зокрема, формування переліку заходів, які увійдуть до Плану заходів.

Запрошуємо юридичних та фізичних осіб, зацікавлених у розвитку Гірської громади, передусім громадські організації та громадських активістів взяти участь у розробці проекту Плану заходів та підготувати проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Пропоновані заходи повинні відповідати таким критеріям:

– бути спрямованими на досягнення суспільної вигоди, відповідати принаймні одній оперативній цілі Стратегії розвитку (дерево цілей в додатку 1 Додаток 1);

– отримувачем вигод від реалізації заходу не може бути окрема фізична або юридична особа;

– термін реалізації проекту – не більше як 3 роки;

– наявні ресурси, технічні та організаційні можливості для реалізації проекту.

УВАГА!!! Пропоновані заходи мають бути конкретними знаходитись в площині повноважень та впливу місцевої влади та громадськості.

Заповнені форми пропонованих заходів просимо надсилати на електронну адресу info@gora-rada.gov.ua, або подавати особисто через ЦНАП Гірської сільської ради до 24.03.2024 включно (Додаток 2).