Запрошуємо до участі в робочій групі з розробки проєкту Стратегії розвитку

26.01.2022

Відповідно до розпорядження Гірського сільського голови «Про утворення робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гірської сільської територіальної громади на 2022-2032 роки» запрошуємо до участі в робочій групі.
Метою створення такої групи є розробка проєкту Стратегії розвитку Гірської сільської територіальної громади на 2022-2032 роки і подача цього проєкту на затвердження сільській раді.
Процес розробки Стратегії розвитку та Плану заходів по її реалізації потребує визначення ключових пріоритетів, що зроблять громаду унікальною та сформують стратегічні та оперативні цілі. Це дозволить забезпечити інноваційний стабільний розвиток громади, відповідно до самостійно обраних напрямів, і поліпшить якість життя населення.
З метою врахування особливостей різних сфер, галузей, секторів та напрямів життєдіяльності й розвитку громади до участі в робочій групі запрошуємо представників організацій усіх форм власності, представників громадських організацій, депутатів сільської ради і усіх бажаючих жителів громади.
Для участі в робочій групі вам необхідно заповнити наведену нижче форму:
Відповіді приймаються до 04.02.2022 року включно