family-3-hands-unity-irs.in.ua

Запрацювала служба у справах дітей

16.01.2021

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Гірська сільська рада прийняла Рішення № 23 від 30.11.2020 року про створення юридичної особи публічного права – Служба у справах дітей виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області.

Основними завданнями Служби у справах дітей є:

• соціальний захист дітей, які перебувають у складних соціальних обставинах
  • виявлення дітей, які залишились без батьківського піклування
  • ведення обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  • набуття дитиною статусу дитини-сироти, або дитини позбавленої батьківського піклування
  • захист майнових та житлових прав дітей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
  • реєстрація народження дитини та розв’язання спорів між батьками щодо виховання дитини
  • провадження діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, переміщеної з тимчасово окупованої території або району проведення антитерористичної операції.

Діти в громаді, які потребують особливої уваги:

• які потерпають від насильства, голоду, асоціальноїбатьківської бездіяльності
  • самостійно покинули сім’ю, стали безпритульними
  • залишилися без батьківськогопіклування
  • вчинили злочин
  • мають інвалідність
  • мають бажання позбавити батьків батьківських прав
  • вилучені із сім’ї (або маютьбути вилучені).

З усіма питаннями звертатись до Гірської сільської ради (вул. Центральна, 5) або за номером телефону (04595) 3-65-22.

Тільки справжня, спроможна громада може повною мірою забезпечити сприятливі умови для утвердження сімейних цінностей, розвитку потенціалу сімей, задоволення потреб дітей.