09.01.2023

Надійшла трагічна звістка. Захищаючи рідну землю, загинув Кошарний Костянтин Миколайович, мешканець села Гора.
Герой, воїн світла, з 2014 року боронив Україну в зоні АТО, під Іловайськом потрапив у полон, де у жорстоких умовах перебував півроку. Доля була прихильною і Костянтину вдалося вирватися з того пекла, він повернувся додому, але отримав тяжкі травми і тривалий час проходив лікування. З початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем до військкомату, але з огляду на стан здоров’я захиснику довгий час відмовляли.
Бажання захищати країну, бути поруч з бойовими побратимами та стояти з ними плече до плеча, стало сильнішим. Два місяці тому Костянтин все ж потрапив на Луганщину, щоб разом з товаришами боронити країну від російських окупантів. Там воїн отримав поранення, несумісні з життям. Лікарі боролись за його життя, але Господь забрав захисника на небеса.
Серце болить від суму і туги… Пливе перед очима від горя і сліз… Висловлюємо щирі співчуття родині воїна, його близьким і друзям. Схиляємо голову у скорботі і розділяємо горе втрати разом з ними.
Просимо віддати шану мужньому Герою і провести його в останню путь.
Дату, час та деталі прощання з Костянтином Кошарним повідомимо згодом.