Заходи у громаді з нагоди другої річниці повномасштабної війни в Україні

24.02.2024

24 лютого, з нагоди другої річниці повномасштабної війни в Україні, у громаді вшанували пам’ять наших Героїв-захисників, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність України.
Вранці на площі біля сільської ради відбувся мітинг- реквієм, а після нього віддали шану загиблим воїнам та поклали квіти на місцях поховання.
За два роки повномасштабного вторгнення ми втратили незламних воїнів: Олександра Савчука, Костянтина Кошарного, Дмитра Куроєдова, Миколу Коротницького, Степана Черноштана, Олександра Радченка. Мужні захисники, які навіки живуть у наших серцях. Наступним поколінням ми будемо передавати історію тих, хто до останнього подиху боронив Україну.
В Ревненському будинку культури з нагоди другої річниці повномасштабної війни в Україні, відкрили фотоекспозицію із світлинами, які розповідають історію нашої громади під час вторгнення.