Заходи у громаді у День Героїв Небесної Сотні

20.02.2024

У День Героїв Небесної Сотні у Гірському, Ревненському ліцеях, Мартусівській початковій школі та закладах культури і бібліотеках громади провели заходи з метою вшанування пам’яті тих, хто змінив історію нашої держави.
Учні Гірського ліцею відвідали обласний патріотичний захід «Білі янголи з Гнідинського лісу» біля пам’ятника Юрію Вербицькому, а у Гнідинському ліцеї послухали історію Героя, відвідали його музей. Учні та вчителі Ревненського ліцею напередодні також побували біля пам’ятника Юрія Вербицького у Гнідині.
У закладах освіти хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, провели години спілкування на яких ознайомились з історичними подіями Революції Гідності та жорстокої боротьби за європейське і демократичне майбутнє. Учні та педагоги закладів приєдналися до Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» та зробили паперових янголів – символ розстріляних мирних громадян і нашої пам’яті про їх подвиг.
У бібліотеках громади представили тематичні виставки, присвячені подіям Євромайдану.