07.10.2021

Відділ благоустрою Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради наголошує, що забруднення проїжджої частини вулиць не допускається. Забороняється здійснювати тимчасове погіршення благоустрою без аварійного або планового дозволу (ордера)!
Інспектори відділу благоустрою проводять постійну роботу щодо виявлення та попередження випадків виїзду автотранспорту з будівельних майданчиків на проїжджу частину вулиць із забрудненими колесами, проводять роз’яснювальну роботу та надають приписи щодо організації механічного або ручного очищення і миття автотранспортних засобів при їх виїзді з будівельних майданчиків на проїжджу частину вулиць.
Просимо відповідально ставитись до вищевказаних вимог, адже їх порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 340 грн до 1360 грн та на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн до 1700 грн).
.
Якщо ви стали свідком порушення Правил благоустрою на території Гірської сільської ради (https://gora-rada.gov.ua/…/rishennia-249-vid-18.02.2021…), зверніться:
– до поліції (102)
– до ГФ «Муніципальна варта» (098-313-41-46)
Давайте пам’ятати, що комфорт проживання в наших населених пунктах залежить безпосередньо від виконання законів та вимог абсолютно всіма членами нашої громади!