За кошти обласного бюджету заасфальтували вулицю Щасливу в Горі

16.09.2021

За кошти обласного бюджету заасфальтували вулицю Щасливу в ГоріЗа кошти обласного бюджету заасфальтували вулицю Щасливу в Горі.
Відповідно до проєкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Щаслива в селі Гора Бориспільського району, Київської області» вартість робіт складала 489 802  грн. Після проведеного тендеру вартість знизилась до 433 333 грн. Виконавцем робіт стало ТОВ «Інжтрансбуд».За кошти обласного бюджету заасфальтували вулицю Щасливу в Горі
Висловлюємо подяку голові Київської обласної державної адміністрації Володіну Василю Геннадійовичу, голові Київської обласної ради Гунько Наталії Іванівні, депутатам Київської обласної ради, зокрема Горковенку Володимиру Валентиновичу за сприяння у виділенні коштів для виконання робіт.