Foto-Hto-nasmerdiv-1

За фактом несанкціонованого звалища направлено звернення до Держпродспоживслужби

31.03.2021

До Гірської сільської ради надійшли скарги від жителів с. Затишне щодо наявності несанкціонованого та неконтрольованого звалища курячого посліду на приватній земельній ділянці з цільовим призначенням для індивідуального садівництва.

На вказане місце виїхав спеціаліст-інспектор з благоустрою відділу благоустрою Управління ЖКГ та КБ сільської ради. За фактом наявності несанкціонованого звалища побічних продуктів тваринного походження (курячий послід) складено акт обстеження ділянки. До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області направлено лист-звернення щодо вжиття невідкладних заходів реагування у межах чинного законодавства України на дану екологічну ситуацію на території Гірської сільської ради.