З ПОЧАТКУ ВТОРГНЕННЯ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК НА КИЇВЩИНІ ПОШКОДЖЕНО 15 БУДІВЕЛЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

04.03.2022

Внаслідок атак з повітря та обстрілів у Київській області пошкоджено будівлі 5 закладів дошкільної освіти, 6 закладів загальної середньої освіти, 3 заклади професійно-технічної освіти та 1 будівлю зруйновано повністю. Про це повідомили в Департаменті освіти та науки Київської обласної військової адміністрації.
Зокрема, з початку військового втручання розбито 2 навчальні корпуси Микулицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Немішаєвської селищної ради. Пошкоджена будівля Немішаєвського спеціалізованого закладу загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів.
А в школі, що знаходиться в селі Русанів Великодимерської територіальної громади, вибиті шибки.
Також у департаменті повідомили, що в Таращанському навчально-реабілітаційному центрі, Богуславському гуманітарному фаховому коледжі імені І.С. Нечуя-Левицького та інших закладах освіти області організували прийом біженців, які їдуть з інших зруйнованих міст транзитом на захід України.
Люди забезпечуються всім необхідним для тимчасового перебування, зокрема гарячою їжею, питною водою, одягом тощо.