З нагоди Дня Конституції України в Горі вчергове пройшов традиційний турнір з баскетболу

28.06.2022

Участь в ньому взяли 4 завзяті команди гравців: «Гора» і «Слем-данк», які представляли Гору, збірна команда від благодійної організації «Нью лайф» і команда «Щасливе».
Турнір відкрив голова сільської ради Роман Дмитрів. На змаганнях панувала дружня та тепла атмосфера, але дух суперництва все ж був присутній. Вперше, від того часу, як проводяться такі змагання, переможцем стала команда Щасливого, яка вправно обійшла гірських гравців «Слем-данк». Тож Кубок чемпіонів поїхав до Щасливого, на другому місці «Слем-данк», на третьому – «Гора».
Цьогоріч турнір був благодійним і зібрані кошти направлять на допомогу військовим.
Від душі вітаємо баскетболістів Щасливого з перемогою, дякуємо усім командам за участь і бажаємо спортсменам здоров’я і подальших успіхів. Дякуємо Олександру Сапіцькому за організацію та проведення турніру.