З Днем працівників соціальної сфери!

06.11.2022

У першу неділю листопада своє свято відзначають ті, для кого нормою повсякденного життя стала турбота про інших.
В час війни допомоги і турботи потребує значна кількість людей. Біда розкидала родини по всій країні і за її межами. Але українці не залишились сам на сам із лихом: доброти, милосердя, щирості працівників соціальної сфери, здатності співчувати та розділяти біль вистачає на всіх.
Навесні, коли значно зросло психологічне навантаження, кількість громадян, які тікали від війни було захмарним, працівники соціальної сфери працювали цілодобово, бо не могли залишатись байдужими в ситуації, яка склалась. Та кожен з них знав і знає, що навіть незначний позитивний результат від роботи, усвідомлення того, що вдалось допомогти, знову повертають сили і надихають далі працювати, ділитися своєю життєвою енергією заради благополуччя оточуючих.
Щиро вітаємо з професійним святом!
Натхнення, сил і міцного здоров’я вам! Хай любов, доброта і віра в людей наповнює ваші серця. Бажаємо професійних успіхів, родинного затишку і терпіння у нелегкій праці. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана, подяка! Близької Перемоги і миру!