Skip to content
1

З Днем Повітряних Сил Збройних Сил України

07.08.2022

Мрії кожного українця сьогодні пов’язані з миром, з мирним небом над головою без сигналів повітряної тривоги та ракетних ударів. І саме ви кожного дня ведете найзапекліші повітряні бої заради свого народу та його майбутнього.

Ви є втіленням честі, доблесті та вірності, а своїми подвигами здобули велику шану українського народу та страх ворогів. Кожен із вас став для нас захисником та повітряним месником. А для ворога – привидом Києва, Харкова, Херсона, Миколаєва та інших українських міст.

Своїми подвигами ви щоденно показуєте, що навіть високо в небі загарбнику не буде спокою. Із першого дня війни ваші самовідданість і героїзм стали взірцем української військової майстерності та непохитності для всього світу. Ви – приклад мужності та незламності.

У день вашого професійного свята зичимо вдалих повернень із кожного вильоту, спокою в серці та міцності в руках. Вашим родинам бажаємо злагоди та незабутніх хвилин, проведених разом із вами! А всім нам – перемоги та мирного неба, на захисті якого стоїте ви – лицарі неба.

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!