З Днем фізичної культури та спорту – святом спортсменів, тренерів, ветеранів спорту і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Сільський голова Роман Дмитрів:

Вітаю з Днем фізичної культури та спорту – святом спортсменів, тренерів, ветеранів спорту і всіх, хто просто веде здоровий спосіб життя!

Гірська громада багата спортивними талантами. Наші спортсмени беруть участь у різних змаганнях та відомі далеко за межами громади, і навіть представляють Україну у чемпіонатах європейського та світового рівня. Вони отримують золоті, срібні, бронзові медалі, зберігають і примножують традиції спорту, зміцнюють авторитет громади на спортивній ниві.
Ці успіхи – результат таланту і наполегливої, цілеспрямованої праці спортсменів, роботи досвідчених тренерів і активістів спорту.
Щиро вдячний вчителям фізичної культури, тренерам, наставникам за кропітку роботу, заохочення молоді до здорового способу життя та активного дозвілля! Бажаю міцного здоров’я, наполегливості, наснаги! Хай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу і велич духу!