28.09.2023

З 1 вересня 2023 року оператором газорозподілу у Київській області є ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ».
Уважно ознайомтесь із Заявою-приєднанням до умов договору розподілу природнього газу (для побутового споживача), що прикріплена до платіжок за вересень 2023р.
З умовами Типового договору розподілу природнього газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 вересня 2015 року №2498, можна також ознайомитись на офіційному сайті НКРЕКП, сайті Оператора ГРМ за посиланням: https://kv.grmu.com.ua , а також в друкованому виданні «Хрещатик Київ» №23 від 5 вересня 2023 року.
Підтвердженням приєднання до умов Договору є підписана та повернута на адресу Оператора ГРМ заява-приєднання, та/або сплачений рахунок за послуги розподілу природного газу, та/або фактичне споживання природного газу.
У разі незгоди приєднуватися до умов Договору Споживач не має права використовувати природній газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об’єкт.
З моменту приєднання до умов Договору Споживач та Оператор ГРМ набувають всіх прав та обов’язків за Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України.
Заяви-приєднання до Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» можна залишити у скриньках, що розташовані:
-Гора – сільська рада І поверх;
-Ревне – будинок культури І поверх;
-Мартусівка – поштове відділення (приміщення колишньої сільської ради, І поверх).