Bez-imeni-1

Визначено виконавця послуг із вивезення ТПВ

30.03.2021

У селі Гора впродовж трьох років безкоштовно вивозились тверді побутові відходи, ця практика пішла на користь громади — таким чином жителі села майже повністю перестали викидати сміття в непризначені для того місця.

На сьогодні безкоштовною послуга з вивозу ТПВ залишатись не може, адже з об’єднанням сіл кількість мешканців, а отже, і об’єм сміття збільшились. Для того, щоб знайти виконавця робіт із найнижчою вартість послуги, було оголошено конкурс, який відбувся 29 березня. До конкурсної комісії надійшло дві пропозиції: від комунального підприємства Гірської сільської ради «Горянин» та приватного підприємства «НВП Гідроресурс».

Переможцем обрано ПП «НВП Гідроресурс». Компанія має досвід діяльності у даній сфері та всю необхідну техніку (зареєстрована в Києві у 2012 році). Запропонована ПП вартість послуги виявилась найнижчою — 27,50 грн щомісячно з однієї особи, що проживає у будинку приватного сектора; 15,50 грн щомісячно з однієї особи, що проживає у квартирі багатоповерхового будинку.

Із компанією-переможцем є домовленість щодо знижок на послугу для сімей учасників АТО, багатодітних родин, людей з інвалідністю І, ІІ групи, а діти до 12 років – безкоштовно.

Наразі, за результатами конкурсу, документи готуються на розгляд виконавчого комітету Гірської сільської ради.

Конкурс було оголошено відповідно до статті 35-1  Закону України «Про відходи» та рішення виконавчого комітету Гірської сільської «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гірської сільської ради» N 5 від 30 грудня 2020 року.