![Випускники 9 і 11 класів закладів освіти Гірської громади отримали атестати](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/15-300x268.jpg)
Дорогі випускники!
Ви попрощалися із школо
ю, щоб почати новий етап в житті і приймати самостійні рішення. Ви виросли гідними громадянами України.
![Випускники 9 і 11 класів закладів освіти Гірської громади отримали атестати](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/17-300x225.jpg)
Зараз ви у самих дверей, що ведуть у доросле життя. Ніхто не знає, що за ними. Звичайно, будуть і радості з перемогами, і розчарування з поразками. Буде життя. Життя, вся принадність якого полягає у вирішенні складних завдань. Але, як би непросто вам не було, ми знаємо, що ви завжди будете залишатися людьми. Ми пишаємось та захоплюємось вами і точно знаємо, що у вас все вийде!
Ми, ваші батьки і наставники вчителі хочемо щоб ви знали: ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, отримати пораду і розділити радість і
смуток.
![Випускники 9 і 11 класів закладів освіти Гірської громади отримали атестати](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/19-300x110.jpg)
У стінах школи від найкращих педагогів ви отримали безцінний і необхідний об’єм знань, який обов’язково стане в нагоді в житті. Тож ідіть своєю дорогою, сміливо дивіться вперед, не бі
йтеся труднощів і пам’ятайте – ви українці!
Будьте здорові і щасливі, вірте у свої сили, мрійте і
втілюйте мрії, творіть власне щастя, зберігайте віру в людей, Божого вам благословення, щедрої долі і вірних друзів!