Винесено постанови за порушення правил паркування

31.08.2021

Винесено постанови за порушення правил паркуванняВ нашій громаді працює головний спеціаліст інспектор з паркування управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва при Виконавчому комітеті Гірської сільської ради Дмитро Шерстюк. Інспектор з паркування обслуговує територію Гірської громади.
31.08.2021 головним спеціалістом винесено 3 постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 340 грн. за порушення правил паркування транспортного засобу.
Відповідальність за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортного засобу передбачена ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п.33 знак 3.34 Правил дорожнього руху.
Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів вважається

Винесено постанови за порушення правил паркування

виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення. У разі несплати штрафу протягом 30 днів з дня набрання законної сили постанови, вона підлягає примусовому виконанню.
Просимо жителів громади дотримуватись правил дорожнього руху, зокрема в частині стоянки і паркування автомобілів.