22.02.2024

Виконавчий комітет Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області оголошує про наявність вакантної посади :

·       Завідувача військово-облікового бюро відділу з питань цивільного захисту та  взаємодії з правоохоронними органами (службовець).

Завдання та обов’язки.

–        Ведення військового обліку.

–        Комунікація з ТЦК та СП.

–        Ведення необхідних списків згідно вимог законодавства.

–        Організація та періодичне проходження звірок даних працівників з військоматом.

–        Систематичний облік змін у призовників, військовозобов`язаних та резервістів сімейного стану, адреси місця проживання, службового становища, технічної підготовки, освіти, внесення змін до особових карток.

–        Організація періодичного звіряння особових карток із записами у військових квитках, тимчасових посвідченнях, посвідченнях про приписку до призовних дільниць.

–        Своєчасне оформлення документів для бронювання військовозобов`язаних згідно чинних вимог.

–        Ведення обліку мобілізованих працівників.

–        Забезпечення взаємодії з відповідними державними органами, що займаються мобілізацією, оповіщення на вимогу ТЦК та надання необхідної інформації та документів на їх запит, включаючи звітність.

Вимоги :

–        Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст).

–        Знання порядку ведення військового обліку та порядку бронювання працівників.

–        Вміння працювати з базами даних та використовувати комп`ютерні програми для обробки інформації.

–        Знання законодавства щодо мобілізації та військового обліку.

Необхідні ділові якості:

Діалогове спілкування (письмове і усне); вміння працювати з інформацією; вміння працювати в команді; здатність до логічного мислення, узагальнення, конкретизації, розкладання складних питань на складові, виявляти закономірності; вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати інформацію. Впевнене користування ПК.

Особисті якості:

Відповідальність; дисциплінованість; вміння працювати в стресових ситуаціях; готовність допомогти колегам.

Перелік документів, які необхідно надати претенденту на посаду для участі у співбесіді :

Заява.

Документ, що підтверджує наявність громадянства України.

Документ про освіту.

Трудова книжка.

Резюме довільної форми.

Військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, архівні довідки тощо).

Інформація про співбесіду та призначення на посаду:

Сільський голова та начальник відділу з питань цивільного захисту та  взаємодії з правоохоронними органами після ознайомлення з наданою інформацією та документами, проводить співбесіду з претендентами на зайняття посади і приймає відповідне розпорядження про призначення на посаду з випробувальним терміном 1 (один) місяць.

Контактна особа: Олександр Вікторович Чабан 067 36 95 888

Інформацію подавати:

Приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у співбесіді відбудеться за адресою: вул. Центральна, 5, с.  Гора, Бориспільський район, Київська область,  kadry@gora-rada.gov.ua (для направлення резюме).

Інформація відділу з питань цивільного захисту та  взаємодії з правоохоронними органами