Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального року

28.06.2022

Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального рокуЗаступник голови Київської обласної військової адміністрації Жанна Осипенко, т.в.о. директора департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянська, начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Людмила Кибенко разом з головою Гірської громади Романом Дмитрівим та начальником Управління гуманітарного розвитку Ольгою Плахотнюк провели виїзну нараду і відвідали заклади освіти з метою перевірки готовності до нового навчального року.
Відвідали, зокрема, заклад дошкільної освіти «Берізка» в Горі та Гірський інклюзивно-ресурсний центр в Ревному.
За словами Жанни Осипенко завдання держави забезпечити очне навчання учасникам освітнього процесу, враховуючи безпекову ситуацію в країні.
Голова громади акцентував увагу на тому, що капітальний ремонт і в садочку, і в інклюзивно-ресурсному центрі майже закінчений, але через воєнний стан видатки на капітальне будівництво з бюджету не здійснюються. «Гора найбільше село в нашій громаді і тут найбільша кількість дітей, тому ми зобов’язані ввести садочок в експлуатацію», – наголосив Роман Дмитрів.
Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального рокуКерівники зійшлися на тому, що прикладуть максимум зусиль, щоб завершити капітальний ремонт і ввести в експлуатацію дані об’єкти. Жанна Осипенко звернула увагу на те, що КОВА вже підготувала лист до депутатів Верховної Ради України щодо внесення змін до Постанови №590 від 07.05.2022 року.Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального року
Жанна Осипенко при огляді інклюзивно-ресурсного центру в Ревному: «Я бачила до, і бачу після. І просто вражена результатом. Дякую за роботу». Центр обладнаний необхідними інженерними мережами, в ньому дотримані усі вимоги щодо інклюзії, встановлені кондиціонери. Залишилась справа за малим: встановити меблі та комп’ютерне обладнання.
Зауважимо, що наявні укриття у закладах освіти та споруду цивільного захисту в Ревненському ОЗЗСО обстежувала окрема комісія у складі представників з охорони праці та ДСНС. У своїх висновках ця комісія має надати рекомендації щодо можливостей та умов, які необхідні, щоб розпочати новий навчальний рік в закладах безпечно.