![Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального року](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-3-300x225.jpg)
Відвідали, зокрема, заклад дошкільної освіти «Берізка» в Горі та Гірський інклюзивно-ресурсний центр в Ревному.
За словами Жанни Осипенко завдання держави забезпечити очне навчання учасникам освітнього процесу, враховуючи безпекову ситуацію в країні.
Голова громади акцентував увагу на тому, що капітальний ремонт і в садочку, і в інклюзивно-ресурсному центрі майже закінчений, але через воєнний стан видатки на капітальне будівництво з бюджету не здійснюються. «Гора найбільше село в нашій громаді і тут найбільша кількість дітей, тому ми зобов’язані ввести садочок в експлуатацію», – наголосив Роман Дмитрів.
![Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального року](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/4-300x167.jpg)
![Виїзна нарада щодо підготовки до нового навчального року](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-300x225.jpg)
Жанна Осипенко при огляді інклюзивно-ресурсного центру в Ревному: «Я бачила до, і бачу після. І просто вражена результатом. Дякую за роботу». Центр обладнаний необхідними інженерними мережами, в ньому дотримані усі вимоги щодо інклюзії, встановлені кондиціонери. Залишилась справа за малим: встановити меблі та комп’ютерне обладнання.
Зауважимо, що наявні укриття у закладах освіти та споруду цивільного захисту в Ревненському ОЗЗСО обстежувала окрема комісія у складі представників з охорони праці та ДСНС. У своїх висновках ця комісія має надати рекомендації щодо можливостей та умов, які необхідні, щоб розпочати новий навчальний рік в закладах безпечно.