Начальник Бориспільської районної військової адміністрації Руслан Дяченко продовжує практику виїзних нарад у громадах. Сьогодні така нарада відбулась у нашій громаді.
Сільський голова Роман Дмитрів у вигляді презентації познайомив гостей з Гірською громадою. Очільники територіальних громад Бориспільського району розглянули питання діалогу та взаємодії з ДТЕК та між комунальними службами під час ліквідації наслідків буревію. Сільський голова доповів про те, як відбувалась комунікація та спрацювали служби у нас.
Практично в усіх громадах були однакові проблеми: знеструмлення населених пунктів, значна кількість впалих дерев та пошкодження покрівлі будинків і споруд. Присутні були одностайні: негода в суботу стала своєрідною екстреною перевіркою готовності громад на випадок надзвичайної ситуації чи тривалого блекауту. Висновок – випробування пройшли успішно.
Детально обговорювали також питання безпеки. Зокрема, функціонування та забезпечення пунктів незламності, стан укриттів, роботу критичної інфраструктури.
Актуальним залишається питання допомоги військовим. Руслан Дяченко у ході зустрічі озвучив потреби 137 батальйону та можливості їх забезпечення.
Після обговорення нагальних питань відвідали підприємства та установи громади: ТОВ “НВК Шельф” у Горі (обладнання для автозаправочних станцій), ТОВ “Дельта Хаус” у Мартусівці (збирання каркасно-панельних констукцій), ЦНАП, інклюзивно-ресурсний центр та Гірський хаб безпеки.
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/2-26.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/3-18.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/4-12.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/5-11.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/6-8.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/7-6.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/8-3.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/9-3.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/10-4.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/11-3.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/12-3.jpg)
![Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/13-3.jpg)