Виїзна нарада начальника Бориспільської районної військової адміністрації Руслана Дяченка відбулась Горі

31.10.2023

Начальник Бориспільської районної військової адміністрації Руслан Дяченко продовжує практику виїзних нарад у громадах. Сьогодні така нарада відбулась у нашій громаді.
Сільський голова Роман Дмитрів у вигляді презентації познайомив гостей з Гірською громадою. Очільники територіальних громад Бориспільського району розглянули питання діалогу та взаємодії з ДТЕК та між комунальними службами під час ліквідації наслідків буревію. Сільський голова доповів про те, як відбувалась комунікація та спрацювали служби у нас.
Практично в усіх громадах були однакові проблеми: знеструмлення населених пунктів, значна кількість впалих дерев та пошкодження покрівлі будинків і споруд. Присутні були одностайні: негода в суботу стала своєрідною екстреною перевіркою готовності громад на випадок надзвичайної ситуації чи тривалого блекауту. Висновок – випробування пройшли успішно.
Детально обговорювали також питання безпеки. Зокрема, функціонування та забезпечення пунктів незламності, стан укриттів, роботу критичної інфраструктури.
Актуальним залишається питання допомоги військовим. Руслан Дяченко у ході зустрічі озвучив потреби 137 батальйону та можливості їх забезпечення.
Після обговорення нагальних питань відвідали підприємства та установи громади: ТОВ “НВК Шельф” у Горі (обладнання для автозаправочних станцій), ТОВ “Дельта Хаус” у Мартусівці (збирання каркасно-панельних констукцій), ЦНАП, інклюзивно-ресурсний центр та Гірський хаб безпеки.