ВСІ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ’Ї КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРАЦЮЮТЬ У ШТАТНОМУ РЕЖИМІ

02.03.2022

Станом на 02.03.2022 всі без винятку служби у справах дітей та сім’ї Київської обласної військової адміністрації працюють у штатному режимі.

Щогодини вони повідомляють про ситуацію в територіальних громадах та районах.

​Усі Центри соціально-психологічної реабілітації дітей Київської обласної військової адміністрації евакуювали. Це 202 вихованці. Діти  здорові та у безпеці. Цілодобово про них піклуються працівники закладів.

​Київський обласний центр «Мати та дитина разом», що розташовувався у Фастові, також перевезли у безпечне місце. Це 10 мам та 15 малюків. Влада забезпечила їх усім потрібним: одягом, ліками, засобами гігієни та продуктами харчування. Їх щоденно телефоном консультують та підтримують  медики, адміністрація місцярозташування та спеціалісти СССДС та ЦСССДМ.

«Ми робимо усе, щоб мешканці області, які опинилися у надскрутних теперішніх умовах, мали всебічну підтримку та піклування , – каже Олексій Кулеба, голова Київської обласної державної адміністрації. – Люди мають відчувати, що життя кожного з них важливе для держави».