Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпечна громада»

05.11.2021

Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпечна громада» 4 листопада відбувся Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпечна громада». Головною метою форуму є налагодження взаємодії між органами системи МВС та територіальними громадами для створення безпечного середовища для громадян.

Серед спікерів форуму Президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко, міністр розвитку територій та громад Олександр Чернишов, всесвітній омбудсмен України Сергій Горбачов.

Піднімався ряд актуальних питань щодо безпечного середовища. Спікери наголошували, що будь-яка сфера життєдіяльності так чи інакше стосується безпеки. Реалізація інфраструктурних проєктів, розвиток цифрових сервісів, створення належних  умов для освітнього процесу, якісна медична допомога – це все  безпосередньо впливає на рівень безпеки кожного жителя.

Говорили про проєкт Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади». Офіцер буде орієнтуватись на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на потреби громади та запобігати вчиненню правопорушень.Всеукраїнський форум «Україна 30. Безпечна громада»

Окрему увагу приділили проблемі  насильства в родинах та  булінгу в освітніх закладах.