Гірська громада долучилася до ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО). В рамках програми внутрішньо-переміщені особи, які проживають на території Гірської громади отримали насіння овочів від міжнародних компаній Bayer, Enza Zaden.
Дякуємо Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад та Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО за їх ініціативу «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» та надані набори насіння.
![ВПО отримали набори насіння в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-5.jpg)
![ВПО отримали набори насіння в рамках ініціативи «НАСІННЯ ПЕРЕМОГИ» проєкту «ЗГУРТОВАНІ ГРОМАДИ»](https://gora-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/3-3.jpg)