Skip to content
1

“Впевнений старт”

18.11.2021

"Впевнений старт"Сьогодні в Ревненському закладі дошкільної освіти “Барвінок” відбулось засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів з вихователями дошкільнят за участі начальника Управління гуманітарного розвитку і соціального захисту населення Ольги Плахотнюк і начальника відділу освіти Тетяни Рахімової.
Основна мета засідання – налагодження діалогу та співпраці між дошкіллям і школою, а також розробка основних концепцій взаємодії для спокійного і комфортного переходу дітей із садочку до початкової школи.
Педагоги обговорили характеристики розвитку дитини, які необхідні для шкільного навчання. Детально зупинилися на навчальній програмі “Впевнений старт”. Ця програма грунтується на засадах особистісно зорієнтованого, інтегрованого, компетентнісного, діяльнісного підходів до розвитку і виховання дошкільників. Програма взаємодіє з основними концепціями Нової української школи."Впевнений старт"
Педагоги говорили про труднощі з якими стикаються у своїй роботі, поділилися досвідом та висловили надію, що завдяки таким нарадам зможуть застосувати отримані знання у практичній діяльності.
Ольга Плахотнюк наголосила, що індивідуальний розвиток дитини та розкриття її творчого потенціалу – основне завдання педагогів для надання якісної дошкільної освіти.