Внутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогу

31.05.2023

30 та 31 травня працівники відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради видали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, які проживають в Ревному та Горі. Допомога надійшла від благодійної організації «Благодійний фонд «Восток-СОС». Ukraine. Vostoksos / Eastsos надав набори до яких входили продукти харчування та засоби особистої гігієни. Протягом наступного тижня від цього фонду гуманітарну допомогу отримають внутрішньо переміщені особи з територіальних громад, що розташовані в районі проведення бойових дій, які ще не отримували набори.
Внутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогуВнутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогу
Внутрішньо-переміщені особи Гори та Ревного отримали гуманітарну допомогу