Внаслідок бойових дій постраждали 529 працівників, 155 з них загинули

15.08.2022

З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 529 постраждалих працівників (+14 за останній тиждень). З них під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії загинуло 155 українців.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована:
● у Києві – 87 постраждалих, 28 з яких травмовані смертельно;
● Миколаївській області – 69 постраждалих, 26 смертельно;
● на Дніпропетровщині – 50 постраждалих, 11 смертельно;
● Донеччині – 50 постраждалих, 10 смертельно;
● у Харківській області – 42 постраждалих, 8 смертельно;
● Вінницькій області – 35 постраждалих, 10 смертельно;
● Запорізькій області– 32 постраждалих, 3 смертельно;
● Чернігівській області – 28 постраждалих, 8 смертельно;
● Київській області – 24 постраждалих, 11 смертельно;
● Сумській області – 24 постраждалих, 9 смертельно;
● а також у Кіровоградській області – 23 постраждалих, 11 смертельно.
Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування. Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами. Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.
Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.