Skip to content
1

Vivat, teacher, vivat!

02.10.2022

Місія вчителя ніколи не була легкою, а під час війни важко уявити, які випробування лягли на ваші плечі.
Знання – найбільше багатство, і ви, не шкодуючи сил і часу, даєте їх своїм учням. В перші дні широкомасштабного вторгнення освітні заклади громади перетворилися на центри гуманітарної допомоги, стали прихистком для цивільних, а самі вчителі крім онлайн навчання, перевірки домашніх завдань і спілкування з учнями, плели сітки, збирали продукти та ліки та не давали жодного шансу страху і відчаю, які намагався поселити в нас ворог.
Незважаючи на постійні повітряні тривоги і труднощі, ви готувалися розпочати навчальний рік вчасно і організовували безпечні умови для дітей, адже їх освіта і майбутнє нашої держави не можуть чекати.
Ми усі сміливо говоримо, що освітянський фронт другий після ЗСУ – ви горді і незламні стоїте на захисті найдорожчого – наших дітей. Ваші творчі ідеї, винахідливість, креативність та, попри все, почуття гумору – захоплюють і не перестають дивувати.
Ми дякуємо вам і вклоняємось за професійну і відмінну роботу. Пишаємось вами за те, що не опускаєте рук і не даєте зробити цього нам, за те, що знаходите слова підтримки для дітей та їх батьків, вмієте підбадьорити і навіть розвеселити. Дякуємо за те, що були поруч у найважчі моменти.
Вітаємо з професійними святом і від душі зичимо вам найміцнішого здоров’я, сил і терпіння пережити усі труднощі, мужності й впевненості, цілеспрямованості й відсутності втоми. Хай ваша мудрість та велике серце завжди будуть відрадою для учнів. Хай ваші рідні завжди будуть у безпеці, а ви — під надійною Господньою рукою! Мирного неба, світлих думок і душевної гармонії!