Skip to content
20210319-vit

Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

21.03.2021

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! У цей весняний день щиро вітаю вас з вашим професійним святом!

Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу нашої громади. Вдень і вночі, іноді навіть без вихідних, у складних погодних умовах, завдяки відданості своїй професійній справі, вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення території нашої громади.

Багато хто з вас сьогодні зустрічає своє професійне свято на робочому місці. Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу. Часто ми не замислюємося, скільки зусиль докладається для того, аби комунальні служби злагоджено та стабільно працювали, безперебійно обслуговували населення. Ваша робота стосується кожного мешканця наших сіл, адже завдяки вам стає більш комфортно на наших вулицях. А ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до своєї роботи — запорука успішного розвитку нашої громади.

Ви зробили і робите багато хороших справ і тільки зрідка отримуєте у відповідь слова вдячності. Тож, користуючись нагодою, дякую всім, хто працює у сфері комунальних послуг та побутового обслуговування населення нашої громади, за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо всіх мешканців громади.

Зичу успіхів та нових здобутків у вашій важливій справі. Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, сімейного затишку, наснаги, достатку та благополуччя.

З повагою голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів.