Skip to content
1

Вітаємо з Різдвом!

06.01.2022

Різдво Христове – чудове свято любові та надії, яке шанобливо відзначають у колі родини. Для усіх православних Різдво – це найбільше свято в історії людства, свято народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха.
Щороку, народження Христа нагадує про те, що Бог завжди з нами, пам’ятає про нас і любить нас. Він бажає нам всім миру і добра, щоб зірка, яка зійшла над Вифлиємом під час його народження, освітлювала нам шлях до добра і щастя.
У світлі Різдва Христового ми прагнемо відродити наші душі й серця у покаянні, любові і всепрощенні. Різдво Христове — як нове очищення, воно виводить нас з темряви до світла, зцілює духовно, об’єднує в єдину могутню християнську родину. У цей день ми вибачаємо образи минулого та дякуємо Богу за близьких і тих, хто підтримував і був поруч увесь рік.
Щиро вітаємо вас з цим світлим святом! Бажаємо, щоб це Різдво стало для вас новим і успішним початком втілення задумів. Щоб в колі родини та затишку будинку ви усвідомили, що є найважливішим у житті і чому варто присвятити свій час. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба над головою і благодаті в родині, впевненості в силах. Зичимо більше приводів у житті для щирої радості, яку ви розділите з дорогими для вас людьми. І хай цей всемогутній, преображаючий дух світлого Народження Христового запанує у ваших серцях нині і повсякчас, і на віки вічні!
Христос народився! Славімо Його!