Вітаємо з прийдешнім 2024 роком!

31.12.2023

Шановна громадо!
Гірська сільська рада, виконавчий комітет і депутатський корпус сердечно вітаємо вас з прийдешнім Новим роком!
Це свято традиційно відзначаємо у родинному колі. Сьогодні тільки завдяки воїнам та їх захисту, ми разом з близькими і на своїй землі.
Знаємо хто ми, чого прагнемо і разом з армією – нездоланна сила. ЗСУ – серце, яке б’ється за нашу свободу. А силу, щоб битися, світло, щоб перемогти, надію, щоб йти далі – даємо ми в з вами. Допомога, підтримка, щоденні молитви, віра, боротьба кожного на своєму фронті – неоціненні.
Дякуємо захисникам і захисницям за мужність, незламність і Україну. Дякуємо громаді за згуртованість, доброту, велике серце і вогонь, яким ви запалюєте усіх, хто поруч.
Хай прийдешній 2024 рік подарує Перемогу України і мир. Хай тепло наших сердець, єднання та вдячність простягнуться від рідних домівок до фронтових окопів. Хай цей рік стане роком відновлення, єдності і процвітання. Божої ласки, здоров’я, тепла, затишку і світла в кожній українській оселі!
Віримо в Бога! Допомагаємо ЗСУ!
З прийдешнім 2024 роком!