Вітаємо з Днем Святого Миколая!

19.12.2021

Сьогодні одне з найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що наповнює наші оселі радістю, світлом і добрими сподіваннями. Кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому.

Українці вважають Святого Миколая своїм покровителем, вихователем та заступником дітей. Він прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто цього потребує. Сьогодні навіть дорослі вірять в дива, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, щоб знайти там подаруночки.

Дорослих Святий спонукає до милосердя, співчуття та доброти. У цей день важливо ділитися любов’ю і теплом зі своїми ближніми. Провідайте своїх батьків, згадайте про одиноких літніх сусідів, про дітей-сиріт та тих, які позбавлені батьківського піклування. Хай Миколай завітає до кожного, хто його чекає!