Skip to content
0-02-05-f1c7066f39e97c1c6559b7bddf88ae45a05855684a493ebfe3f5629d4a387980_1c6d9e8f460565

Вітаємо призерів районних та обласних олімпіад

05.03.2020

Про досягнення учнів та вчителів Гірської ЗОШ можна говорити дуже довго. Є чим пишатися: не відстають ні в навчанні, ні в спорті! Цього року Гірська школа показала гарні результати на районних та обласних етапах предметних олімпіад та спортивних змаганнях.

Перелік імен призерів районних та обласних олімпіад та їх вчителів:

Неабиякою гордістю для школи є призери обласних олімпіад. Каріна Арендар, учениця 11 класу, зайняла 3 місце з обслуговуючої праці – вчитель Наталя Олександрівна Орендар. Відразу двох переможців обласного етапу з математики підготувала Валентина Григорівна Шарапа. Це учениця 7-Б класу Лєра Луба та учень 8-А класу Андрій Толстопятий.

Вітаємо призерів районних та обласних олімпіад

«Я люблю дітей і дуже люблю свою роботу , і в цьому моє щастя

Все життя мріяла бути вчителем. З самого малечку! 

В Гірській школі я навчалась з 8 класу. Коли, закінчивши 10 класів, поїхала на день відкритих дверей в педінститут Горького, не знала, до якого факультету вступати: українська філологія чи англійська мова, я все гарно знала і завжди любила навчатись , та й зараз люблю. На цих факультетах треба було навчатись п’ять років, на дефектології – шість. Для мене це було дуже довго, я хотіла якнайшвидше викладати в школі! А от на фізико – математичному факультеті навчання тривало 4 роки, от його я і обрала. Але вже на першому курсі нас повідомили, що тривалість навчання збільшується ще один рік, бо нам додають  інформатику. На третьому курсі мені випала нагода попрацювати в школі Згурівського району, а на четвертому я вже  рактику проходила в Гірській школі, на п’ятому курсі,  навчаючись, працювала в нашій школи, Віктор Олексійович Добровольський мене тоді запросив на декретне місце. В 1985 році я закінчила Гірську школу, а в 1990 році вже прийшла сюди на роботу, сама не помітила, як тридцять років пролетіло. Років п’ятнадцять Юрій Юрійович Йовбак запрошував мене до Щасливської школи викладати, але я завжди відмовляла зі словами :«я патріот своє школи!». 

Наша школа своїм духом хороша! В ній завжди затишно!

А про нову школу мріяла давно, і вже навіть бачу, як там обладнаю свій клас. Кожен ранок я дивлюся у віконечко і  бачу: росте нова школа! 

Наші діти дуже розумні!  У мене , за весь час роботи, більше 10 призерів обласних олімпіад, одну з призерок навіть нагородили  поїздкою до Греції. А районних призерів ,мабуть,  вже більше 100 учнів. Ми ретельно готуємось до олімпіад, починаємо в вересні – жовтні. Це складна робота, яка вимагає зосередженості і повної уваги. Зараз з Андрієм Толстопятовим готуємось до четвертого етапу всеукраїнських олімпіад. 

 Для мене мої учні і моя школа – ВСЕ! 

Сучасні діти не такі, як діти 10 років тому. Яке життя такі і діти! Дотримуюсь думки, що дітей особливо виховувати не треба, вони все рівно виростуть такими, як і їх батьки.» 

 Вчитель математики Валентина Григорівна Шарапа

Вітаємо призерів районних та обласних олімпіадЯ люблю нашу школу, вона має якусь особливу атмосферу. Учні та вчителі – ми всі велика родина!

До Гірської школи я прийшла працювати секретарем в 2011 році. А в 2012 році вступила до Переяслав – Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди на природничо – технологічний факультет. Я вже мала освіту швеї і дуже любила цю справу, саме це мене і спонукало навчати дітей створювати власними руками різні речі, які будуть в нагоді в побуті. Починаючи вже з другого курсу, паралельно викладала уроки обслуговуючої праці. Обслуговуюча праця – цікавий та важливий предмет, він має важливе значення для всебічного розвитку учнів.

Вчитель обслуговуючої праці Наталя Олександрівна Орендар

 

Вітаємо призерів олімпіад та їх наставників! Дуже приємно, що у нас є талановиті діти та педагоги, які так гідно на високому рівні представляють нашу школу! Тож бажаємо  переможцям олімпіад наснаги та успіхів у навчанні, а вчителям – мудрості та щедрості душі в їх нелегкій, але благородній справі!