Відправили 40 маскувальних сіток військовому з громади

05.04.2024

До ГО «Взаємодія і Партнерство» надійшло прохання допомогти Володимиру Точоному, жителю громади, а зараз командиру танкового підрозділу. Техніку його підрозділу терміново треба замаскувати у зелений колір: необхідні 40 сіток.
Раніше ГО за кошти благодійних внесків вже забезпечувала цей підрозділ 40 сітками. Як і минулого разу, ГО звернулась до жителів громади, активістів, сільської ради та представників бізнесу.
На виготовлення 40 сіток необхідні 5 рулонів тканини, основа для сіток та послуга з перфорації. Придбали тканину ГО «Взаємодія і Партнерство» та підприємець Раміль Мамедов. До придбання основи та послуги з перфорації тканини долучився житель громади Олег Ничаюк. Скомплектували сітки працівники освіти та сільської ради.
Спільними зусиллями і разом вдалося швидко виконати поставлене завдання. Сітки вже у Володимира Точоного.
Дякуємо усім причетним за допомогу і участь! Внесок кожного важливий!