Відкриття спортивного майданчику в Ревному

16.09.2021

15 вересня в Ревному відкрили спортмайданчик для реалізації соціального проєкту, започаткованого Президентом України Володимиром Зеленським «Активні парки-локації здорової України». Відкриття спортивної локації відбулося за участю очільника Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергія Тимофєєва і представників Гірської сільської ради.

Популяризація здорового способу життя серед населення, залучення до активного відпочинку, формування ціннісного ставлення до власного здоров’я – основне завдання проєкту.

Майданчик обладнаний спортивним приладдям для виконання вправ на гнучкість, силу, витривалість і підтримання тонусу м’язів.

Сергій Тимофєєв презентував Гірській громаді спортивний інвентар для ігор, серед якого м’ячі для боччі, футбольний та баскетбольний м’ячі, скакалки, каремати, резинки для фітнесу, тренувальні петлі TRX,  ракетки для спідмінтона, фрісбі.

Одразу після відкриття координатор активних парків Юлія Дармограй провела для дітей розважальний танцювальний флешмоб. В межах цього соціального проєкту, Юлія в подальшому буде проводити заняття з оздоровчої рухової активності. Вона навчить правильно виконувати фізичні вправи, відкоригує їх, і, за потреби, дасть додатковий необхідний інвентар. Приєднуйтесь до групи і слідкуйте за анонсами занять.

Маємо надію, майданчик допомагатиме вести здоровий спосіб життя та користуватиметься популярністю серед  жителів та гостей нашої громади.