0-02-05-482b7164b02dfde312f40def3e85798b524343263fd363bbdf59d445dab91a62_1c6da0ea90a689

Виділено кошти на розробку проектно-кошторисної документації будівництва каналізаційної насосної станції

01.06.2020

У Гірській сільській раді 29 травня відбулося засідання 91 позачергової сесії. На розгляд депутатського корпусу було винесено шість питань, зокрема надважливе для населеного пункту питання потреби виділення коштів на розробку проектно-кошторисної документації щодо будівництва каналізаційної насосної станції та напірних трубопроводів до напірних каналізаційних мереж села Щасливе.

В Горі нема централізованого водовідведення. Більшість приватних господарств при будівництві вигрібних ям не дотримались вимог ( не забетонували дно), таким чином нечистоти потрапляють у ґрунт, якість води дуже низької якості, особливо у колодязях.

Впродовж останніх трьох років було проведено ряд зустрічей з головою рай ради, головою адміністрації, керівниками проектних організацій, водоканалу щодо підключення Гори до сусідніх напірних каналізаційних мереж із подальшою перспективою приєднання спільної каналізаційної системи Гори та Щасливого до Бортницької станції аерації згідно техумов, які видано ПрАТ «Київводоканал». У вирішенні цього питання допоміг голова Бориспільської РДА Володимир Строкань.

Згідно плану каналізаційний трубопровід пролягатиме лісом вздовж дороги між ДП «Бориспільський лісгосп» та ЖК «Зелений маєток» до Щасливого.

Важливо, що завдяки втіленню даного плану в селі з’явиться чудова можливість покращити стан питної води, розробити механізми заохочень, для приведення у відповідність стан вигрібних ям. Гора стане інвестиційно привабливим для інвесторів розбудови як приватного сектору так і бізнесу.

Під час розгляду даного питання наголошувалось, що новозбудована школа в селі також буде підключена до даної системи очистки стоків.

Рішення прийнято — кошти у сумі 350 тис грн. виділено. Дане питання підтримали 15 депутатів.