10.02.2022

Відділ інспекції з благоустрою інформує: розміщення оголошень та реклами на деревах, парканах, стінах будівель, опорах електропередач – заборонено!Відділ інспекції з благоустрою інформує: розміщення оголошень та реклами на деревах, парканах, стінах будівель, опорах електропередач – заборонено!Відділ інспекції з благоустрою інформує: розміщення оголошень та реклами на деревах, парканах, стінах будівель, опорах електропередач – заборонено!
Розміщення оголошень та реклами на деревах, парканах, стінах будівель, опорах електропередач – заборонено!
9 лютого працівники КП «Горянин» демонтували більше 30 незаконно встановлених рекламних носіїв. З власниками розміщеної реклами проведена роз’яснювальна робота.
Відповідно до Закону України «Про рекламу», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Правил благоустрою на території Гірської сільської ради від 18 лютого 2021року № 249-8-VІІІ розміщення реклами на опорах електропередач, деревах, парканах забороняється.
Наголошуємо, що оголошення та інші інформаційні повідомлення дозволяється розміщувати на дошках оголошень. Зовнішня реклама розміщується відповідно до Закону України «Про рекламу» лише на підставі дозволів та в порядку визначеному законодавством.
Зробимо наше село чистим та привабливим разом!