16.02.2022

Відділ інспекції з благоустрою інформує: не виносьте органічні відходи (гілля) на вулиці наших сілШановні жителі Гірської об’єднаної громади!
Відділ інспекції з благоустрою інформує:
Нагадуємо, що на безоплатній основі органічні відходи не вивозять. Тож прохання – не виносити органічні відходи (гілля) на вулиці наших сіл. Закликаємо мешканців громади продовжити традицію компостування органіки, а також привчити до цього своїх друзів і сусідів!
Є два шляхи поводження з органічними відходами:
І варіант: власники домоволодінь компостують листя та відходи з городів у компостних ямах на власних земельних ділянках. Компост, що утворюється внаслідок правильної утилізації органічних відходів, є чудовим добривом для рослин, які ростуть на прибудинковій території.
ІІ варіант: на платній основі в комунальному підприємстві замовити послугу подрібнення органічних відходів (гілок) відповідно до тарифів. Листя та гілля повинно бути відсортованим, не змішаним з іншими відходами.
Вивезення органічних, габаритних та будівельних відходів здійснюється КП «Горянин», ПП «НВП Гідроресурс» на платній основі.
Замовити послугу можна:
•ТОВ «Гідроресурс» – тел. 066-364-33-62, 097-932-39-85
• КП «Горянин» – тел. 095-613-00-24
Нагадуємо, що за порушення поводження з відходами наступає адміністративна відповідальність за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді накладення штрафу в розмірі 340-1360 грн. на громадян і 850-1700 грн. на юридичних осіб. Зробимо нашу громаду чистою та збережемо довкілля разом!