95563513_11f95f27

Відділ благоустрою нагадує про дотримання правил благоустрою

10.02.2021

Відділ благоустрою управління ЖКГ та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради наголошує на дотриманні правил благоустрою прилеглих територій довкола закладів приватного бізнесу.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», п. ІІІ «Вимоги до впорядкування територій підприємств, установ, організацій у сфері благоустрою населених пунктів» визначено межі утримання територій, прилеглих до торговельних центрів, об’єктів побутового обслуговування, громадського харчування, авторемонтних майстерень, магазинів, ринків, тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності. Йдеться про 20 м зону від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування, та до проїжджої частини вулиці.

Автозаправні станції мають утримувати територію в межах 50 м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування.

Дотримання цих правил створить сприятливі умови для надання послуг населенню Гірської громади та покращить якість їх отримання.