Серце віддаю дітям. Ольга Бонюк

28.09.2021

Бонюк Ольга Миколаївна народилась 5 вересня 1944 року в селі Бродецьке Козятинського району Вінницької області, в сім’ї колгоспників. Шкільні роки провела в рідному селі. Маючи аналітичний склад розуму та схильність до точних наук, вступила до Вінницького педагогічного інституту імені Миколи Островського на факультет фізики та математики (в 1998 році інститут реорганізували у Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).

Після його закінчення Ольга Миколаївна розпочала роботу за фахом і працювала вчителем фізики і математики в школі селища Імені Декабристів на Полтавщині.

Чоловіка Ольги Миколаївни направили працювати в Ревне і так вона опинилась в нашій громаді.

З 1977 по 2014 рік працювала завідувачем дитячого садочка “Барвінок”. Ця робота абсолютно відрізнялась від роботи вчителя. Спочатку було важко і незвично. Поступово звикла і 37 років життя віддала садочку. На її очах виросли сотні вихованців садочку. Розлетілися по всьому світу, знайшли себе у самих різних професіях, а для неї так і залишились маленькими і безтурботними дітьми.

За роки роботи Ольга Миколаївна вдало застосовувала свої організаторські здібності, мала здатність визначати мету (стратегічну, тактичну, оперативну), вміло планувала процеси для досягнення бажаних результатів.

Завдяки власному досвіду керівник переносила знання та вміння з одного виду діяльності в інший: конструювала педагогічні заходи (навчальні заняття, виховні заходи, педагогічні збори тощо). Розвиток культури особистості був одним з пріоритетних напрямів у її роботі.

Енергійна, цілеспрямована, наполеглива, працелюбна і добросовісна Ольга Миколаївна крім основної роботи займалась ще громадською діяльністю і була членом виконавчого комітету Ревненської сільської ради.

Результатом роботи педагога став неабиякий розвиток дитячого садочка «Барвінок». Вона завжди опікувалась підвищенням професійного рівня педагогічного колективу і намагалась створити кращі умови для діток.

За сумлінну працю Ольгу Миколаївну неодноразово нагороджували почесними грамотами. Вона має звання “Відмінник народної освіти України”.